Strażnik.pl

Portal Straży Miejskich i Gminnych

Portal dla Strażników Miejskich i Gminnych

Posted on | Październik 26, 2011 | No Comments

Czas zacząć nową przygodę … czas podjąć nowe wyzwanie. Dziś trzymacie w rękach pierwszy numer kwartalnika „Strażnik miejski …”. Owoc zbiorowej pracy kilkunastu osób, tych piszących, oraz co równie ważne, tych odpowiedzialnych za techniczną stronę przedsięwzięcia.

Mądry człowiek powiedział wiele lat temu – … wszystko co dobre wymaga walki i warte jest walki …

Więc rozpoczynamy naszą walkę.

W kwartalniku znajdziecie różne informacje, mamy ambicję by były ciekawe, interesujące i przede wszystkim przydatne w codziennym życiu zawodowym Strażników. Każdy z was może podzielić się z nami, a za naszym pośrednictwem ze wszystkim czytelnikami, tym co robi, tym co go boli czy może tym co go zastanawia.

Czasopismo, które trzymacie w dłoniach to pierwsza próba otwarcia nowego medium na potrzeby Straży Miejskich i Gminnych, w Internecie strażnicy są aktywni, jest wiele stron internetowych komend Straży Miejskich i Gminnych jest forum, ciągle brakuje dobrze działającego, ogólnodostępnego portalu poświęconego pracy Straży Miejskich i Gminnych, byś może w przyszłości coś się zmieni. Zrobimy wszystko by tak się stało.

Nasz zespół redakcyjny ma otwarty charakter, chętnie powitamy w nim każdego strażnika, bez względu na stopień służbowy, który spełni dwa warunki … . Pierwszy – ma coś ciekawego, interesującego do powiedzenia, drugi – chce i umie podzielić się tym z innymi strażnikami.

Podobnie otwarty – jest układ działów kwartalnika „Strażnik”, jesteśmy otwarci na sugestie, być może, w kolejnych numerach dzisiejsze propozycje zostaną zastąpione przez inne.

Naszą ambicją jest – łączyć nie dzielić, podejmijmy wspólnie to wyzwanie, bez względu na to czy Komenda w której służymy lokalnej społeczności liczy 5 funkcjonariuszy czy – 1200.

 

Zapraszamy do lektury .

W imieniu zespołu

Piotr Ichniowski

Redaktor naczelny

Komentarze

Leave a Reply

O portalu

Portal zajmuje się bezpieczeństwem i porządkiem publicznym w kontekście działań (choć nie koniecznie) Straży Miejskich i Gminnych, działania strażników, na rzecz poprawy poziomu poczucia bezpieczeństwa osobistego i poziomu poczucia bezpieczeństwa publicznego i porządku publicznego,

Szukaj

Administracja, linki