Strażnik.pl

Portal Straży Miejskich i Gminnych

Zaprenumeruj kwartalnik „Strażnik”

Zamówienia realizujemy po wypełnieniui odesłaniu go na nasz faks:
        32 338 38 01

lub adres e-mail:
        s.switala@technika.gliwice.pl


Piotr Ichniowski

Redaktor naczelny: Piotr Ichniowski

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W latach 1989-1990 – pracował w Miejskiej Służbie Porządkowej miasta Katowice. W 1991 uczestniczył w powstaniu Straży Miejskiej w Oświęcimiu, od 1991 roku – Komendant Straży Miejskiej w Oświęcimiu. Aktywny dziennikarz, współpracownik m.in. – magazynów Twierdza, Forsec, – redaktor naczelny portalu www.bezpieczna.pl oraz naszego kwartalnika.

Cennik prenumeraty:

Cennik1 egz
1 wydanie
(pren. kwartalna)
20 zł
2 wydania
(pren. półroczna)
40 zł
Przy zakupie powyżej 3 sztuk każdego numeru otrzymacie Państwo 10% rabat.

Witamy na stronach nowego portalu dla Straży Miejskich i Gminnych.
Nasz zespół redakcyjny ma otwarty charakter, chętnie powitamy w nim każdego strażnika, bez względu na stopień służbowy, który spełni dwa warunki … . Pierwszy – ma coś ciekawego, interesującego do powiedzenia, drugi – chce i umie podzielić się tym z innymi strażnikami. Podobnie otwarty – jest układ działów kwartalnika „Strażnik”, jesteśmy otwarci na sugestie, być może, w kolejnych numerach dzisiejsze propozycje zostaną zastąpione przez inne. Naszą ambicją jest – łączyć nie dzielić, podejmijmy wspólnie to wyzwanie, bez względu na to czy Komenda w której służymy lokalnej społeczności liczy 5 funkcjonariuszy czy – 1200.

O portalu

Portal zajmuje się bezpieczeństwem i porządkiem publicznym w kontekście działań (choć nie koniecznie) Straży Miejskich i Gminnych, działania strażników, na rzecz poprawy poziomu poczucia bezpieczeństwa osobistego i poziomu poczucia bezpieczeństwa publicznego i porządku publicznego,

Szukaj

Administracja, linki